Де можна оформити закордонний паспорт в Миколаєві?

Для сучасного українця закордонний паспорт вже став невід’ємною частиною, оскільки його наявність не тільки відкриває двері в інші країни, але і відкриває безліч перспектив. Тому сьогодні спостерігається особливий та підвищений інтерес молодих людей виїзджати за кордон. І пов’язано це, в першу чергу, з  пошуками нових та більш вдалих робочих місць. Хоча є і такі громадяни, хто вимушений перетинати кордон, щоб побачити родичів, які оселилися далеко за межами своєї рідної держави. Але в будь-якому випадку, без наявності такого документу, як закордонний паспорт, що затверджує статус громадянина України на території іншої держави та дозволяє їй спокійно перетинати кордон, ніяк не обійтися. Якщо про цей нюанс знає більшість громадян нашої країни, то як правильно оформити цей документ, і до яких структур звернутись, знають одиниці.

Особливості оформлення закордонного паспорту приватних та державних службах

Оскільки попит на закордонні паспорти росте з кожним днем, то можна стикнутися з масою приватних підприємств в Миколаєві та по всій країні, які за короткий строк та за невеликі кошти, обіцяють замовнику зробити такий очікуваний документ. При цьому більшість з них, просто наживаються на людях, так і не виконуючи свої обіцянки, хоча і відкидати повністю існування організацій з адекватною репутацією, також не варто. Просто, перш ніж звернутися до приватних служб, треба впевнитись у їх чесній роботі, адже це буде коштувати в подальшому замовникові нервів, грошей та часу. А саме час так не хочеться втрачати, коли необхідно терміново вирушати за кордон.

Насправді, сьогодні можна довірити оформлення закордонного паспорта в Миколаєві і державним службам, наприклад, паспортному сервісу «Документ», який функціонує по всій Україні у відновленому європейському форматі, а в Миколаєві з 2014 року. Філія пропонує жителям міста без черг та без попереднього запису отримати документи на виїзд з країни. Це дійсно організація, яка дотримується в роботі інноваційного підходу, що спрощує процес оформлення та видачі паспортів. Тому можна сміливо заявити, що міфи про існування старої схеми обслуговування клієнтів в державних установах, розвінчано. Ніяких прихованих платежів та прискорення операції видачі паспорта через знайомство. Сьогодні прозорість в процесі роботи державних міграційних служб – головний пріоритет.

Як діяти, коли необхідно зробити закордонний паспорт?

Жителю міста Миколаїв необхідно дотримуватись простої схеми, чітке слідування якої допоможе отримати закордонний паспорт після подачі документів вже через 10 — 30 днів. Отже, з чого почати?

1. Підготувати заздалегідь оригінали та копії паспорта, ідентифікаційного коду, які будуть необхідні при заповненні заяви. Якщо паспорт оформлюється на малолітню дитину до 16 років, то знадобиться свідоцтво про народження;
  2. Молоді люди віком від 18-25 років обов’язково надають довідку-дозвіл від військового відділу;
  3. Звернутися в миколаївську філію ПС «Документ»;
  4. Отримати бланк для заповнення заяви;
  5. Надати усі необхідні документи спеціалісту;
  6. Сплатити в касі витрати за тип закордонного паспорта та отримати чек: швидкий – 1210 грн.,  стандартний – 960 грн.;
  7. Сфотографуватися на паспорт;
  8. Відвідати установу повторно в чітко призначений час, щоб отримати закордонний паспорт;
  9. Коли строк придатності паспорта вийшов, то такий документ потрібно оформляти знову.

Після отримання закордонного паспорту, слід пам’ятати, що він не пожиттєвий, а існують чіткі строки його придатності, які залежать від віку особи-отримувача:

• дітям до 16 років закордонний паспорт видають на 4 роки;
  • особам старшого віку від 16 років видають на 10 років.